AMD SLAVONIJA Donji Miholjac - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

3 posters

Go down

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D Empty Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

Postaj by DinoVW sri ruj 12, 2012 12:19 pm

Godine čine svoje kako kod ljudi tako i kod limenih ljubimaca Very Happy Kupio sam Golf II auto koji sam oduvjek želio iz vana kao bebica iz nutra kao bebica no izgled zna nekada prevarit. Jednog dana zaputio sam se prema rastovcu kroz šumu laganom vožnjom po prtenoj cesti osjetio sam blagi udarac počela je prašina ulazit u automobil stao sam pogledo sve je zatvoreno bilo nastavio vozit kada sam se vračao kući opet ista stvar. Stao pred kuću bjel od prašine ljut kao pas odlučio sam nać problem i pronašao sam ga. Limarija je bila tako loša da je amortizer uspio probit u GEPEK to je izgledalo ovako : [You must be registered and logged in to see this image.]

To je za sada to kada auto uredim malo i sredim stizu nove fotke Very Happy
DinoVW
DinoVW
Član AMD Slavonija

Broj postova : 89
Join date : 18.08.2012
Automobil : Golf 2
Age : 29
Lokacija : Viljevo

[Vrh] Go down

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D Empty Re: Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

Postaj by Gost sri ruj 12, 2012 12:38 pm

Gledam i ne vjerujem Shocked
Pa kud u Rastovac ljudi božji!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D Empty Re: Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

Postaj by madfixxx sri ruj 12, 2012 5:10 pm

Što ti je VW..

madfixxx
Član AMD Slavonija

Broj postova : 236
Join date : 25.06.2011
Automobil : VW polo
Age : 35
Lokacija : Viljevo

[Vrh] Go down

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D Empty Re: Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

Postaj by DinoVW sri ruj 12, 2012 6:27 pm

a poslovno eto stajalo me glave skoro
DinoVW
DinoVW
Član AMD Slavonija

Broj postova : 89
Join date : 18.08.2012
Automobil : Golf 2
Age : 29
Lokacija : Viljevo

[Vrh] Go down

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D Empty Re: Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

Postaj by Puchnjara sri ruj 12, 2012 9:33 pm

hahaha daj smanji taj "potpis".. Moram 3 strane otvorit.. Razz
Puchnjara
Puchnjara
Član AMD Slavonija

Broj postova : 617
Join date : 22.03.2011
Automobil : Mercedes Benz W201 190D
Age : 32
Lokacija : Donji Miholjac

[Vrh] Go down

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D Empty Re: Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

Postaj by DinoVW čet ruj 13, 2012 8:21 am

hahaha
DinoVW
DinoVW
Član AMD Slavonija

Broj postova : 89
Join date : 18.08.2012
Automobil : Golf 2
Age : 29
Lokacija : Viljevo

[Vrh] Go down

Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D Empty Re: Šta reći godine su učinile svoje i treba pod hitno generalka :D

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.